Czas na przegląd? U nas zrobisz go bezpiecznie!

Potrzebujesz samochodu na co dzień i skończył Ci się przegląd? Boisz się w obecnej sytuacji jeździć po zatłoczonych Stacjach Kontroli Pojazdów? Sprawdź sieć „Europak” – zadbaliśmy o Wasz komfort i bezpieczeństwo.

Pomorskie Stacje Diagnostyczne Europak zostały dostosowane do funkcjonowania w trybie wyjątkowym. Aby zapewnić klientom i pracownikom możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa zmieniliśmy zasady funkcjonowania poczekalni – dbamy, aby przebywał w niej zawsze tylko jeden klient, który ma tam również możliwość dezynfekcji rąk przy pomocy odpowiedniego preparatu.

Ponadto zmianie uległ sam sposób przeprowadzenia badania technicznego. Podczas każdego przeglądu nasi pracownicy używają rękawic jednorazowych, dodatkowo za zgodą klienta wnętrze samochodu zostaje starannie zdezynfekowane przeznaczonym do tego środkiem. Diagności korzystają także z odkażonych pokrowców, zabezpieczając w ten sposób fotel kierowcy.

Zobacz film, na którym prezentujemy wprowadzone przez udoskonalone procedury:

Oprócz tego każdą filię Pomorskich Stacji Diagnostycznych Europak zaopatrzyliśmy w specjalne witryny z tworzywa, które stanowią fizyczną barierę minimalizującą ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii oraz️ terminale płatnicze do zbliżeniowych transakcji kartą.