Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk Orunia Górna – Fieldorfa

Stacja Kontroli Pojazdów – Gdańsk Orunia Górna Fieldorfa

Nasza Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk Orunia Górna powstała w 2016 roku i mieści się na ulicy gen. Fieldorfa 25, tuż za stacją benzynową Lotos. Od momentu rozpoczęcia działalności stacji diagnostycznej wyjechało z niej już prawie 10.000 zadowolonych klientów, między innymi z dzielnic takich, jak Orunia Górna, Orunia Dolna, Chełm, Zakoniczyn, Jasień, Szadółki, Ujeścisko czy też Łostowice. 

W Twoim samochodzie albo motocyklu kończy się przegląd? Chcesz sprawdzić pojazd przed zakupem, albo wyjazdem? Dobrze trafiłeś! Na miejscu nasi diagności przeprowadzają pełen zakres badań technicznych – okresowe, pierwsze badania pojazdów zagranicznych i powypadkowych, taksówek, motocykli, przyczep oraz samochodów z instalacją gazową. Ponadto na życzenie klienta oferujemy usługę sprawdzenia samochodu przed zakupem. Sprawdzamy także ustawienie świateł, luzy w zawieszeniu, stan amortyzatorów, ustawienie zbieżności oraz skuteczność hamulców. Używana przez nas linia diagnostyczna jest specjalnie przystosowana do badania układu hamulcowego pojazdów posiadających napęd na cztery koła, bez ryzyka uszkodzenia podzespołów.

U nas nie trzeba umawiać się na przegląd – wystarczy przyjechać! (W tym tekście dowiesz się jak przygotować się do przeglądu samochodu). Bez problemu zapłacisz także kartą.

Zaufaj nam i dołącz do setek zadowolonych klientów robiących codziennie przeglądy na wszystkich naszych stacjach!

Chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztować przegląd Twojego samochodu? Przeczytaj ten tekst!

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek:
6.00-21.00
sobota:
7.00-15.00

Kontakt

665-443-444

skp.orunia@wp.pl

Mapa dojazdu:

Odwiedź nas na Facebooku!

Stacja kontroli pojazdów Gdańsk Orunia oferuje pełny zakres badań technicznych:

1. Okresowe badania techniczne, przeglądy:
• motocykli i motorowerów;
• samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów do 3,5t
• przyczep samochodowych

2. Pierwsze badania techniczne:
• pojazdów sprowadzonych z zagranicy;
• pojazdów wycofanych z ruchu drogowego i zgłoszonych do ponownej rejestracji;

3.Dodatkowe badania techniczne:
• pojazdów z instalacją gazową;
• taksówek;
pojazdów:
a) uczestniczących w kolizji, wypadku drogowym;
b) przystosowanych do ciągnięcia przyczepy;
c) z zatrzymanym przez policję dowodem rejestracyjnym;
d) przeznaczonych do nauki jazdy;
• ustalanie nieznanych danych technicznych pojazdów;
• sprawdzanie mechanizmów i zespołów w pojazdach: geometrii kół, amortyzatorów, luzów w zawieszeniu, toksyczności spalin, świateł mijania i drogowych itp

4. Wyjaśnianie, informowanie w sprawach dotyczących warunków technicznych pojazdów, oraz w sprawach dotyczących badań technicznych pojazdów.

Pomorskie Stacje Diagnostyczne Europak od kilkunastu lat prowadzą sieć Stacji Kontroli Pojazdów na terenie województwa pomorskiego. Posiadamy stacje diagnostyczne także w Gdańsku-Osowej, Gdyni-Wielkim Kacku, Gdyni-Obłużu, Kosakowie, Stężycy oraz Dzierżążnie.