Już niedługo zaczną się wyjazdy świąteczno-noworoczne. Wiele osób wyjeżdża w dalekie trasy, żeby spotkać się z dawno nieodwiedzaną rodziną. Jeśli planujesz taki wyjazd, to sprawdź koniecznie w dowodzie, czy Twój samochód ma ważny przegląd. Jeśli nie, to nie czekaj na ostatnią chwilę i zrób przegląd na jednej z Pomorskich Stacji Diagnostycznych „Europak”.

Planujesz świąteczny wyjazd? Nie zapomnij o bezpieczeństwie i komforcie – Twoim i pasażerów. Sprawdź, czy Twój samochód ma ważny przegląd – jeśli nie to dołącz do tysięcy zadowolonych klientów i sprawdź Pomorskie Stacje Diagnostyczne.

 

Godziny otwarcia w okresie świąteczno-noworocznym:

– 24 grudnia – czynne do godziny 15:00

– 25 oraz 26 grudnia – nieczynne.

– 31 grudnia – czynne do godziny 15:00

– 1 stycznia (Nowy Rok) – nieczynne

Godziny otwarcia w pozostałe dni:

poniedziałek – piątek:

7.00-21.00

sobota:

7.00-15.00

Nie wiesz ile będzie kosztować przegląd? Wszystkiego dowiesz się w tym tekście.

Nie wiesz jak przygotować się do przeglądu? Zobacz nasz poradnik.

Sprawdź także jak przygotować samochód na zimę

Przed wyjazdem warto także pomyśleć o dokładnym umyciu samochodu tak, aby usunąć z niego pozostałości soli drogowej, powodującej korozję. Przy naszej stacji znajduje się myjnia bezdotykowa, na której do dyspozycji klientów są trzy stanowiska do mycia pojazdów, podwójne miejsce do odkurzania oraz rozmieniarka banknotów.

Dzięki nowoczesnym, wysokociśnieniowym systemom czyszczącym niemieckiej firmy Ehrle oraz profesjonalnej chemii, korzystając z niej można dokładnie umyć swój pojazd. Za każdą wydaną złotówkę z myjni można korzystać dokładnie przez 60 sekund!

Sprawdź, gdzie znajdziesz nasze myjnie!

Myjnia samoobsługowa Gdańsk Orunia Górna

Myjnia samoobsługowa Gdynia Obłuże

Myjnia samoobsługowa Dzierżążno